Śledź swoją podróż z Otoventem® za pomocą aplikacji na smartfonie

Dzięki aplikacji Otovent, monitorowanie korzystania z Otoventu jeszcze nigdy nie było tak proste. Przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwia łatwe śledzenie postępów korzystania z Otoventu na smartfonie i otrzymywanie pomocnych powiadomień.

Nigdy więcej nie zapomnisz o użyciu Otoventu®

Aplikacja Otovent sprawia, że korzystanie z Otoventu jest łatwiejsze i przyjemniejsze zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Dzięki aplikacji Otovent można łatwo oznaczać każde nadmuchanie balonika Otovent i otrzymywać przypomnienia, które pozwolą nie zapomnieć o kolejnym użyciu Otoventu. Aplikacja Otovent oferuje również szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania z Otoventu oraz obszerną listę najczęściej zadawanych pytań (FAQ).

Odkryj świat Otopii

Chcąc ułatwić rodzicom zachęcanie swoich dzieci do korzystania z Otoventu, umieściliśmy w aplikacji specjalną funkcję o nazwie Otopia. To gra osadzona w świecie zamieszkałym przez Otopian – postacie, które z każdym nadmuchaniem balonika Otovent pomogą Tobie i Twojemu dziecku odkryć nowe miejsca na mapie świata Otopii. Podczas eksploracji Otopii będziesz otrzymywać nagrody oraz będziesz mógł śledzić swoje postępy co stanowi ciekawy i wciągający sposób na zachęcenie Twojego dziecka do korzystania z Otoventu.

Dlaczego warto korzystać z aplikacji Otovent®?

Niezależnie od tego czy jesteś dorosłym czy dzieckiem, z naszą aplikacją korzystanie z Otoventu to coś więcej niż tylko nadmuchiwanie balonika. Aplikacja Otovent oferuje szereg funkcji, które mają na celu poprawić Twoje doświadczenia związane ze stosowaniem Otoventu.

  • Powiadomienia z przypomnieniami o użyciu Otoventu
  • Instrukcja użytkowania
  • Śledzenie postępów leczenia
  • Gra dla dzieci łącząca stosowanie Otoventu z zabawą
  • FAQ

Zacznij śledzić swoją podróż z Otoventem® za pomocą aplikacji mobilnej!

Pobierz aplikację Otovent ze sklepu App Store lub Google Play już teraz!