Sledujte svou cestu s aplikací Otovent®

S doprovodnou aplikací Otovent® je sledování vašeho používání Otovent® snazší než kdy dříve. Uživatelsky přívětivé rozhraní vám umožní snadno sledovat průběh léčby a dostávat užitečné notifikace.

Už nikdy nezmeškáte žádné cvičení s Otovent®

Díky doprovodné aplikaci Otovent® je používání Otovent® ještě poutavější a zábavnější pro děti i dospělé. Pomocí doprovodné aplikace můžete snadno nastavit značku při každém nafouknutí balónku Otovent® a dostávat upomínky prostřednictvím notifikací, což zajistí, že už nikdy nezmeškáte žádné cvičení. Aplikace Otovent® rovněž nabízí podrobný návod k použití Otovent®u a nabízí kompletní seznam odpovědí na nejčastější otázky (FAQ).

Prozkoumejte svět Otopia

Pro rodiče jsme vytvořili v aplikaci zvláštní funkci, která se nazývá Otopia. Jedná se o hru odehrávající se v zemi plné obyvatel zvaných Otopianové, kteří vám a vašemu dítěti ochotně pomohou najít nové předměty do vaší mapy. Při průzkumu Otopie získáte odměny a budete sledovat pokrok, což je zábavný a příjemný způsob, jak povzbudit dítě k používání Otovent®u.

Proč používat aplikaci Otovent®?

Doprovodná aplikace Otovent® nabízí řadu funkcí, které pomohou zjednodušit a zlepšit vnímání vaší léčby. Ať jste již dospělí, či dítě, aplikace nabízí hodnotnou podporu, která zajistí, že vytěžíte ze své léčby pomocí Otovent®u maximum.

  • Notifikace s upomínkami
  • Návod k použití
  • Podpora pro děti formou hry
  • Možnost sledovat vaši léčbu
  • FAQ

Začněte sledovat svou cestu s balónky Otovent®

Stáhněte si doprovodnou aplikaci Otovent® v App Store nebo Google Play ještě dnes.